Szanowni Państwo!

Wszystkie wahadła wykonywane są pojedynczo i mogą nieznacznie różnić się pomiędzy sobą, wielkością, kolorem, rodzajem drewna, ilością baterii. Powyższe różnice wynikają z faktu indywidualnego kodowania wkładów i unikalnego charakteru każdego egzemplarza.

Staramy się unikać masowego wykonywania naszych artefaktów
i w zasadzie nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, każdy przecho-
dzi szczegółową kontrolę i jest wykonywany indywidualnie z zachowa-
niem wysokich standardów dotyczących zarówno użytych materiałów jak i wysokiego morale wykonawców. Większość prac staramy się wykonywać ręcznie co ma niebagatelny wpływ na wartość energetyczną naszych wyrobów.
Na indywidualne zamówienia jesteśmy w stanie zaprojektować i skonstruować każdy rodzaj sprzętu radiestezyjnego według wymagań przyszłego użytkownika.

Wykonujemy również projekty proponowane przez użytkownika, służąc swoim wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie i doradzając oryginalne rozwiązania konstrukcyjne. Przykładamy szczególną uwagę do precyzji i jakości wykonania sprzętu zdając sobie sprawę, że będzie on pełnił szczególną
i odpowiedzialną rolę w rękach przyszłych użytkowników.

Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za dzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami, prowadzącymi do ciągłego ulepszania i rozszerzania możliwości wykonywanego sprzętu stosownie do stale rosnących potrzeb współczesnej radiestezji.
Ceny przy większych zamówieniach podlegają negocjacjom. Pośrednikom proponujemy stosowne prowizje od sprzedanych produktów.

Piotr GorausCentrum Radiestezji i Psychotroniki
Piotr Goraus